Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzień dobry. Mam pytanie: czy Bełżyckie społeczeństwo dopiero teraz obudziło się z głębokiego sielankowego snu i dopiero teraz zauważyło poczynania Rady Miasta na czele z przewodniczącym który pociąga za sznureczki swoich kukiełek którymi i z którymi się bawi. Jak dobrze wiecie większość osób zasiada w Radzie Miasta nie jest tam pierwszą kadencję. Temat Radu miasta to temat Rzeka od samych "Tatr do Bałtyku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Dzień dobry. Mam pytanie: czy Bełżyckie społeczeństwo dopiero teraz obudziło się z głębokiego sielankowego snu i dopiero teraz zauważyło poczynania Rady Miasta na czele z przewodniczącym który pociąga za sznureczki swoich kukiełek którymi i z którymi się bawi. Jak dobrze wiecie większość osób zasiada w Radzie Miasta nie jest tam pierwszą kadencję. Temat Radu miasta to temat Rzeka od samych "Tatr do Bałtyku"
To bardzo dobre pytanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. no to widze ze szykuje się niezła afera a z tymi taczkami to naprawdę swietny pomysł. Jestem tylko ciekawy czy ci radni będa kandydować na następną kadencję bo mi po przeczytaniu tego forum wstyd by nie pozwolił ale jak to mówią plujesz świni w oczy a ta mówi że deszcz pada. Piszcie dalej co słychać na temat waszego bo choć mnie ten temat nie dotyczy (nie mieszkam w bełżycach) ale chce wiedzieć co ci deb***e wyprawiają a jak chasło z taczkami wyjdzie to naperno będę na tej radzie i pomogę ich załadować do wywózki. POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac to wszystko widze ze ta Rada /osmiu wspanialych/ szkodzi miastu i gminie -blokujac w wiekszosci wszystkie poczynania Burmistrza i Wladz Miasta i Gminy WSZYSTKO NA NIE /czy dobre posuniecia czy dyskusyjne --TO NIE.WYWIEZC NA TACZKACH !!!-nie mam tu na mysli tylko tematu przedszkola ale cala ich dzilalnosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strzelają sobie w nogę...... robią to nie przeciwko pani dyrektor ,ale przeciwko wielu ,bardzo wielu ludziom bezpośrednio zainteresowanych tym,aby przedszkole bylo jak najbardziej dostępne .to nie tylko rodzice dzieci ,ale także dziadkowie ,ciotki.... itd. w przyszłej kadencji nie będzie tych "krulewicuf" więc kopią dołki ile się da. kto inny będzie się martwił.... a tak na boku to przewodniczący xzałatwił już studnię dla chłopów z chmielnika??????????? ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Tak Król i jego zafajdana banda walczą nie z Przedszkolem tylko z Burmistrzem a że akurat przedszkole jest po drodze to dlaczego nie. mieszkańcy Bełżyc sam Król w Radzie nic nie zdziała jak nie będzie miał takiego Wieczorkiewicza, Wójtowicza i innych - oni też sie do tego stanu przyczyniają. A tak pozatym tacxzki pod gminą powinny stanąć największa dla Króla jako przewodniczącego. Rodzice muszą się zebrać i wszyscy pójśc do tych .............. i wowczas cos zdzaiłamy - a jak nie to wziąć kamerkę i nagrać wyjazd rady na taczce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gratulacje dla jego eminencji Króla. Na spotkaniu z rodzicami, w przedszkolu, wraz z Wieczorkiewiczem, przystali na te 1,30. I co ... i gucio. W dalekim poważaniu mają rodziców, nauczycieli i wszystkich innych, poza swoją "grupą trzymającą władzę". Na takich nie ma innej siły niż nacisk społeczeństwa. Jeśli to prawda że będzie jakaś sesja?? , to faktycznie trzeba by było zebrać się większą grupą i WYRAŹNIE powiedzieć tym panom jakie oczekiwania mają mieszkańcy. Nie uchwalenie tych nieszczęsnych 1,30 to już przegięcie. Przecież nie obciąża to budżetu gminy, a tylko rodziców. Może mi ktoś powiedzieć o co tym pajacom chodzi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie znać jak coś się będzie działo- chętnię się przyłączę!Dobrze byłoby, gdyby takie pospolite ruszenie się zdarzyło!To kiedy, Panowie i Panie, kiedy?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co z Wami jest nie tak ???????? , przepraszam ale nie mogę odgadnąć !!!!! w sprawie Bełżyc . 1. sytuacja zawsze była na tej wsi beznadziejna , rządziły klany i układziki gminno-rodzinne. Niestety tak jest do dzisiaj a może nawet jeszcze gorzej ,jak byłem ostatnio w gminie to musiałem usiąść ! zobaczyłem ludzi tych co już kiedyś dawno dawno temu byli , a a a prawda wtedy mieli mnie siwych włosów i czerwone krawaty ..... 2. co do regionu to poniatowa wyprzedziła nas co najmniej o dekadę .A z tego co wiem jak się uda w borzechowie zrealizować pomysły na ten rok , to również nas przeskoczą . Park w naszym mieście wygląda jak jedna wielka żulownia tylko dach zerwało , fontannę to mówiłem pewnemu panu 2 lata temu aby odbudować ,ale myślałem bardziej o nawiązania klimatem w lata 70 jaką pamiętam przez mgłę 3. gmina to ósmy cud świata , czegoś takiego nie zobaczysz już nigdzie na zachód od Wisły !!!!!!!!!! a propos urzędów to parska śmiechem ziemia nawet urzędowska jak pada temat bełżyce . Kompetencji Uprzejmości Profesjonalizmu w urzędniku z bełżyc nie ma ,nie było i nie będzie, to agonia która się tylko pogłębia.Przecież ci ludzie pracujący w gminie trwonią nasze pieniążki ! 4. przedszkole -----tylko tyle szok !!!!! powinni w jedną minutę zamknąć tą instytucję . zwyczajny ludzki wstyd !!!!!!!!!!!!!!! 5. wszystkie ościenne wsie były ubrane na tegoroczne święta tylko nie wieś bełżyce = wstyd 6. wszyscy młodzi ludzie wyjechali , młodzi ludzie nie chcą na to patrzeć i walczyć z tą zapyziałą kliką , rozumiem to doskonale mi też brakuje odwagi! 7. znam bardzo mądrego człowieka z firmy KGHM-mu, jak mu opowiadałem o kilku wyczynach bełżyckiej władzy oraz kreatywnym zarządzaniu to nie chciał uwierzyć , , że coś takiego w obecnym świecie może się toczyć , żyć i oddychać ! 8. = = = suma , jestem pesymistą co do przyszłości w gminie wydaje mi się że będzie tylko gorzej , mam kontakt z zachodem Polski to jest inny świat . Ludzie jacyś tacy "normalni" w urzędach przeproszą pomogą obcemu , mam wrażenie że u nas spadł na dobre czarny śnieg i kropka . Oglądałem kilka sesji gminy .... minęło trochę czasu i kilku moich znajomych ogląda co lepsze kawałki , są lepsze niż filmiki z internetu -pachy zrywać jak ci nasi wybrańcy nie potrafią mówić ... zachowania ,insynuacje , gierki, itd itd a a a a najlepsze są te ich spojrzenia jeden na drugiego i kółeczko się zamyka . To dopiero są wielcy politycy .Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem żeby wyjechać z bełżyc , zabrać rodzinę , coraz bardziej mam ochotę ....... zacząć normalnie żyć NORMALNIE ŻYĆ pozdrawiam wszystkich ludzi normalnych w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy to podkreślić raz jeszcze - w tym roku mamy wybory. Mam nadzieję, że pan Góra będzie startował. I mam nadzieję że zaproponuje nam odpowiednich kandydatów na radnych. A co do przedszkola? Jako rodzic w nosie mam tłumaczenia pana Wieczorkiewicza że porozmawiamy w marcu o sytuacji w przedszkolu. Nie obchodzą mnie jakieś kontrole Komisji Rewizyjnej - raptem ta grupa radnych teraz zna się na wszystkim? RIO nic nie zakwestionowało w działalności przedszkola za 2008 rok - tak tłumaczył burmistrz. Więc jak nasi mądrzy radni chcą tam coś znaleźć? Ale parę zł za dietki wpłynie nie ma co. Jesteśmy wytykani w całym województwie. jednak marna taka sława...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co że wybory jak i tak jak zwykle będą ci sami kandydaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no Radni (osimu zafajdanych) idą na całkowitą wojenkę. ciekawi mnie dlaczego???. oni chyba jeszcze od Rodziców nie dostali prztyczka w nos!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z poprzednim wpisem aby Ryszard Góra ponownie startował na burmistrza i mam nadzieję że mieszkańcy Bełżyc otrząsną się i do Rady Gminy nie wejdzie Wójtowicz, Wieczorkiewicz czy ten radny z Babina co go granatem od pługa oderwali. Co do Króla to i tak wejdzie Wzgóże go wybierze ale jak nie będzie miał większości to będzie cicho siedział. Ludzi czy nikt nie widzi co on wyprawia jak słysze że Król jest dobry a Bóra zły to mam ochote w ryło walnąc tego kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tu zebrani , o czym w ogóle mówicie , przecież Pan GÓRA nadaję siięęęęęęęęęęęęęęę aby obsługiwać komputer w jakiejś niedużej hurtowni co ino może jeszcze pracować na basenie . Jeśli wy sądzicie że góra jest odpowiednim kandydatem , ,,, co tu napisać śmierć śmierć i tyle tu ZAWITAŁA na dobre . Król nadaje się do sprzedawania biletów jak świnki jadą na targ Jarmark bardziej na wsi. JEŚLI CHCECIE ZMIAN TO MUSIMY GŁOSOWAĆ NA OOOOOOBBBBCCCEEEGGOOOOO OBCEGO CZŁOWIEKA , który nie będzie z układu nie będzie znał tych tamtych i jeszcze innych ludzi z tej wsi bełżyckiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO taki KANDYDAT nie ma szans bo un nie wasz nie bełżycki , czego wy chcecie skoro odpowiada wam góra ot gospodarz aż się patrzy no !!! ŚMIECH ŚMIECH ŚMIECH , widać że nigdy tu nie będzie dobrze . Jeśli pan góra miał by coś pomiędzy nogami ................. to niepozwolił by sobie na takie hece , a zapomniałem porobił wum pare chodników i zajefajny gościu . Gmina nadaje się cała do zamknięcia . Wpuście MŁODYCH OBCYCH BEZ UKŁADY wtedy zobaczymy jak miasto pójdzie do przodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ONI JUŻ BYLI !!!!!!!!!!!!! CO do przedszkola ludzie jak wy możecie zostawiać dzieci w tym peerelowskim obskurnym budynku , wśród tych pseudo przedszkolanek coś z wami jest chyba nie tak ..... Przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcecie od nauczycielek, komu przeszkadza, ze są dyplomowane? One nie są w układach, pracują i wychowują nasze dzieci. Okazują wiele cierpliwości i wyrozumiałości dla wszystkich. W swoje gniazdo "nie robią". Czekają na pozytywne rozwiązanie zaistniałego problemu - nie chcą być kartą przetargową i mają nadzieję na mądre i rozważne podejście do tematu związanego z funkcjonowaniem przedszkola. Gmina Bełżyce to około 14 tysięcy mieszkańców, którzy zasilają skarb państwa i miejscowe urzędy - czy im się nic nie należy, choćby przedszkole, by spokojnie pracować? Utrzymanie przedszkola to zadanie własne gminy na które otrzymują dotację państwową - na co chcą te pieniądze przeznaczyć. Dzieci to przyszłość czyż NIE! " Bodaj byś, cudze dzieci uczył" - proszę przemyśleć, czy warto NAUCZYCIELKAMI POMIATAĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Co chcecie od nauczycielek, komu przeszkadza, ze są dyplomowane? One nie są w układach, pracują i wychowują nasze dzieci. Okazują wiele cierpliwości i wyrozumiałości dla wszystkich. W swoje gniazdo "nie robią". Czekają na pozytywne rozwiązanie zaistniałego problemu - nie chcą być kartą przetargową i mają nadzieję na mądre i rozważne podejście do tematu związanego z funkcjonowaniem przedszkola. Gmina Bełżyce to około 14 tysięcy mieszkańców, którzy zasilają skarb państwa i miejscowe urzędy - czy im się nic nie należy, choćby przedszkole, by spokojnie pracować? Utrzymanie przedszkola to zadanie własne gminy na które otrzymują dotację państwową - na co chcą te pieniądze przeznaczyć. Dzieci to przyszłość czyż NIE! " Bodaj byś, cudze dzieci uczył" - proszę przemyśleć, czy warto NAUCZYCIELKAMI POMIATAĆ?
Wpisy na forum wyraźnie pokazują, czego oczekuje się od nauczycielek. z pewnością nikt nimi nie pomiata, ale oczekuje, że zajmą się sprawą przedszkola i zainteresują nie przerzucając odpowiedzialności na rodziców i dyrektorkę. A co do robienia w gniazdo to sprawa jest bardzo dyskusyjna. Osoby zorientowane wiedzą, że niestety, ale srają. I to strasznie śmierdząco!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Co chcecie od nauczycielek, komu przeszkadza, ze są dyplomowane? One nie są w układach, pracują i wychowują nasze dzieci. Okazują wiele cierpliwości i wyrozumiałości dla wszystkich. W swoje gniazdo "nie robią". Czekają na pozytywne rozwiązanie zaistniałego problemu - nie chcą być kartą przetargową i mają nadzieję na mądre i rozważne podejście do tematu związanego z funkcjonowaniem przedszkola. Gmina Bełżyce to około 14 tysięcy mieszkańców, którzy zasilają skarb państwa i miejscowe urzędy - czy im się nic nie należy, choćby przedszkole, by spokojnie pracować? Utrzymanie przedszkola to zadanie własne gminy na które otrzymują dotację państwową - na co chcą te pieniądze przeznaczyć. Dzieci to przyszłość czyż NIE! " Bodaj byś, cudze dzieci uczył" - proszę przemyśleć, czy warto NAUCZYCIELKAMI POMIATAĆ?
Tak się składa, że nikomu nic sie nie należy. Samo bycie nauczycielem, to nie jest przywilej do posiadania przedszkola. Trzeba jeszcze coś sobą reprezentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNOŚĆ napisał:
Wszyscy tu zebrani , o czym w ogóle mówicie , przecież Pan GÓRA nadaję siięęęęęęęęęęęęęęę aby obsługiwać komputer w jakiejś niedużej hurtowni co ino może jeszcze pracować na basenie . Jeśli wy sądzicie że góra jest odpowiednim kandydatem , ,,, co tu napisać śmierć śmierć i tyle tu ZAWITAŁA na dobre . Król nadaje się do sprzedawania biletów jak świnki jadą na targ Jarmark bardziej na wsi. JEŚLI CHCECIE ZMIAN TO MUSIMY GŁOSOWAĆ NA OOOOOOBBBBCCCEEEGGOOOOO OBCEGO CZŁOWIEKA , który nie będzie z układu nie będzie znał tych tamtych i jeszcze innych ludzi z tej wsi bełżyckiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO taki KANDYDAT nie ma szans bo un nie wasz nie bełżycki , czego wy chcecie skoro odpowiada wam góra ot gospodarz aż się patrzy no !!! ŚMIECH ŚMIECH ŚMIECH , widać że nigdy tu nie będzie dobrze . Jeśli pan góra miał by coś pomiędzy nogami ................. to niepozwolił by sobie na takie hece , a zapomniałem porobił wum pare chodników i zajefajny gościu . Gmina nadaje się cała do zamknięcia . Wpuście MŁODYCH OBCYCH BEZ UKŁADY wtedy zobaczymy jak miasto pójdzie do przodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ONI JUŻ BYLI !!!!!!!!!!!!! CO do przedszkola ludzie jak wy możecie zostawiać dzieci w tym peerelowskim obskurnym budynku , wśród tych pseudo przedszkolanek coś z wami jest chyba nie tak ..... Przepraszam
Przyjrzyj się przedszkolom w innych miastach, np. w Lublinie. Budynki są takie same.A wewnątrz jest o wiele przyjemniej niż w niejednym lubelskim przedszkolu. Poza tym chyba nie sam wygląd przedszkola (PODOBNIE JAK WYGLĄD CZŁOWIEKA) świadczy o jakości jego usług. Skoro nie zostawiasz tam swoich dzieci to nic o tym nie wiesz. Trochę się zagalopowałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż nic mylnego , proszę o przestanie być zakompleksionym polaczkiem . Zostawiałem tam swoje dzieci do pewnego momentu i .... w końcu je zabrałem kosztowało mnie to trochę pieniążków i czasu . Różnica jest taka że musiał bym pisać chyba dwa tygodnie aby to wam wytłumaczyć . Dzięki Bogu stać mnie na to ja rozumiem że nie każdy może sobie na to pozwolić ale proszę zacząć walczyć o lepsze jutro dla swoich pociech a nie tylko mówić i udawać że jest dobrze . Uwierzcie mi wiem co mówię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNOŚĆ napisał:
Wszyscy tu zebrani , o czym w ogóle mówicie , przecież Pan GÓRA nadaję siięęęęęęęęęęęęęęę aby obsługiwać komputer w jakiejś niedużej hurtowni co ino może jeszcze pracować na basenie . Jeśli wy sądzicie że góra jest odpowiednim kandydatem , ,,, co tu napisać śmierć śmierć i tyle tu ZAWITAŁA na dobre . Król nadaje się do sprzedawania biletów jak świnki jadą na targ Jarmark bardziej na wsi. JEŚLI CHCECIE ZMIAN TO MUSIMY GŁOSOWAĆ NA OOOOOOBBBBCCCEEEGGOOOOO OBCEGO CZŁOWIEKA , który nie będzie z układu nie będzie znał tych tamtych i jeszcze innych ludzi z tej wsi bełżyckiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO taki KANDYDAT nie ma szans bo un nie wasz nie bełżycki , czego wy chcecie skoro odpowiada wam góra ot gospodarz aż się patrzy no !!! ŚMIECH ŚMIECH ŚMIECH , widać że nigdy tu nie będzie dobrze . Jeśli pan góra miał by coś pomiędzy nogami ................. to niepozwolił by sobie na takie hece , a zapomniałem porobił wum pare chodników i zajefajny gościu . Gmina nadaje się cała do zamknięcia . Wpuście MŁODYCH OBCYCH BEZ UKŁADY wtedy zobaczymy jak miasto pójdzie do przodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ONI JUŻ BYLI !!!!!!!!!!!!! CO do przedszkola ludzie jak wy możecie zostawiać dzieci w tym peerelowskim obskurnym budynku , wśród tych pseudo przedszkolanek coś z wami jest chyba nie tak ..... Przepraszam
A czy Ty Kolego jesteś takim kozakiem i czy TY masz coś pomiędzy nogami i czy chciałbyś po współpracować z takimi czubami (mam na myśli 8 wspaniałych)??? Zgłoś swoją kandydaturę może ktoś na Ciebie zagłosuje skoro uważasz się za wszechwiedzącego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 552

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...